Teknik Destek Teklifleriniz

Teknik alanda bizlere fisebilillah destek olabilecek arkadaşlar! Boş vakitlerinizde bu manevî ve ulvî hizmetlere destek verebilirsiniz. Böylelikle hem ilminizin zekatını verecek hemde rıza-yı İlâhiye mazhar olacağını umduğumuzun bu küllî hizmetlerdeki şahs-ı manevîye dahil olmuş olacaksınız. 

Destek verebileceğiniz konulardan bazıları:

  • Mobil yazılım
  • 3d Modelleme ve Animasyon
  • Müzik Tasarımı
  • Yabancı Dil Tercüme
  • İngilizce Risale-i Nur dersleri
-Mobil yazılım
Mobil, IPhone, IPad ve Android
 
-3d Modelleme ve Animasyon
Seyrangah.tv sitemizdeki gibi çalışmalar yapabilecek ve yeni başlayacağımız ve imanî konuları içerik olarak alacak bir çizgi film konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar..
 
-Müzik tasarımı
Hazırladığımız imani, ahlaki video çalışmalarımızda kullanılmak üzere, jenerik, fon müzik tasarımlarında tecrübe sahibi arkadaşlar..
 
-Yabancı dile tercüme
Sorularlaislamiyet.com ve diğer sitelerimizin yabancı dil versiyonlarını oluşturmak, hâl-i hâzırda var olan dillerdeki çalışmalara destek olmak isteyen arkadaşlar..
 
-İngilizce Risale-i Nur dersleri
Nurpenceresi.com sitemizin ingilizce versiyonunda ve Questionsonislam.com sitemizde yayınlamak üzere ingilizce Risale-i Nur dersi yapabilecek arkadaşlar..
 

Daha önce hazırlamış olduğunuz projeler varsa ve bunlar internete açıksa lütfen linklerini , veya satır başı olarak ayırıp buraya bir kaç tanesini yazınız