Gövde reklamı

15 Temmuz Darbe Teşebbüsü Yıldönümü Münasebetiyle

Vakfımızın Aziz ve Kıymetli Mensupları;           

Terörü Lanetliyoruz

 

10 ARALIK 2016 CUMARTESİ AKŞAMI TEZGÂHLANAN İHANET ÜZERİNE

Lanetliyoruz...

Hainleri biliyoruz.

Gayelerini anlıyoruz. 

Milletimiz ve devletimiz ile el ele, maksat ve gayemize yürüyoruz. 

Engel olamayacaklar. 

İnayeti İlahiye ile başaracağız. 

Kamuoyuna Duyurumuzdur

 

Diyanet İşleri Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş‘ın Cuma hutbesinde “İslâm, zinayı en büyük haramlardan kabul ediyor; Lûtîliği, eşcinselliği lanetliyor” diyerek Kuran’ın emrini dile getirmiştir. Bu hakikati hazmedemeyen, tenkit eden ve Allah’ın hükmüne başkaldırmakta ileri giden bedbaht güruhlara karşı bütün desteğimizle Diyanet İşleri Başkanımızın arkasında olduğumuzu ilan ederek bir kaç hususu kamuoyunun nazarlarına arz ediyoruz:

Milletimizin başı sağ olsun

 
Anadan, yardan, serden geçerek sınır ötesinde görev yaparken şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize, Elazığ depreminde, Van’da meydana gelen çığ düşme olayında ve İstanbul’da yaşanan uçak kazasında vefat edenlere Yüce Mevla’dan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
 
Allah bizi, vatanımızı, milletimizi ve âlem-i İslam'ı her türlü semavi ve arazî afetlerden, salgınlardan, hainlerin tuzaklarından muhafaza buyursun.

Risale-i Nur Kütüphanesi Android Uygulamasının Yeni Özelliklerini Keşfedin!

Risale-i Nur Külliyatı dünya genelinde milyonlarca okura sahip, elliden fazla dünya diline tercümesi devam eden bir Kur’an tefsiridir. Bu nurlu eserleri mobil cihazınızdan rahatça okuyabileceğinizi biliyor muydunuz?

Cihazınız Android işletim sistemine sahipse vakit kaybetmeden Google Play’den “Risale-i Nur Kütüphanesi” uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

ŞANLI, ŞEREFLİ VE KAHRAMAN ORDUMUZA!

Vatanımızın ve milletimizin birliğini ve dirliğini, ikbâl ve istikbâlini teminat altına almak, namusumuzun ve mukaddesatımızın emniyetini sağlamak, mazlumların ve masumların muhafazası adına, devletimizin kararı ile Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Afrin’e bir harekât başlatmıştır.