Sorularlaislamiyet.com sitemiz yenilendi...

ANASAYFA

Kolay Erişim Bloğu: 

Sitemizdeki arşive erişebilmeniz için tasarlanmış, gelişmiş bir arama motorunu tetikleyen, aradıklarınıza daha çabuk erişmenizi sağlayacak arama formlarımız bu blokta yer almaktadır.

Bu blokta yapabilecekleriniz:

  • Sorunuzun başlık veya içeriğinde geçebilecek anahtar kelimelerinizle normal yada detaylı arama yapabilirsiniz.
  • En çok aranan kelimeleri görerek ümmetin şu sıralar fıkıh cihetinde ne tür arayışlar içerisinde olduğunu görebilirsiniz
  • En son aranan 10 aratmayı görebilirsiniz
  • "Yeni soru sormak istiyorum" linkine tıklayarak, soru sorma sayfamıza girebilirsiniz.

Menü:

Sitemizdeki arşiv kategorilere ayrılmıştır. Bu kategorilere ulaşmanın en iyi yolu dinamik bir menü sistemidir. Bu kısımda sitemizdeki arşive daha kolay ulaşabileceksiniz.

Güncel İçerikler:

Editörümüzün o güne özel olarak seçtiği içerikleri bu kısımdan görebileceğiniz gibi, "Son Eklenenler, Son Cevaplananlar, Çok Okunanlar" gibi tab menüler ile sitemizdeki aktif çalışmaları takip edebilirsiniz.

KONU KATEGORİLERİ

Bu sayfamızda ise gövde kısmı sitemizin genel kategorilendirmesi olan Konu Kategorileri bölümüne eklenen tüm içeriğe erişebileceğiniz bir hale getirilmiştir.

Alt Kategoriler:

Kategorilerin bazıları alt kategorilere ayrılmıştır, bu bölümden kategoriler arasında dolaşım sağlayabileceksiniz.

Kategori İçerikleri:

Giriş yaptığınız ana kategorilerdeki veya alt kategorilerdeki içerikleri bu panel ile görebileceksiniz. Bu panelde listelenecek tüm içerikler tamamen o an içinde bulunduğunuz kategoriye özel olacaktır. Bulunduğunuz kategorideki içeriği görmekle birlikte, o kategoriye son eklenenler, soru olarak son cevaplananlar, editörün o kategoriden seçtiği ve okumanızı tavsiye ettiği içerikler, o kategoriye eklenmiş video ve sesli soruları takip edebileceksiniz

YENİ SORU SORMAK İSTİYORUM

Bu sayfamızda yeni soru sormanız için 3 aşamalı bir form düzenlenmiştir. Bu aşamalar arasında geçiş  yaparken sorunuzla ilgili farklı bilgileri vermenizle birlikte, sorunuzun daha önceden sorulmuş olması ihtimaline binaen sorunuzun cevabını beklememeniz için, girmiş olduğunuz bilgilere uygun içerikler arşivden seçilmekte ve size sunulmaktadır. Eğer sorunuz daha önceden sorulmamış ise son aşamaya geçiş yaparak sorunuzu bize ulaştırabileceksiniz.

1.Aşama(Kategori Seçimi)

Bu sayfamızda sorunuzun kategorisini seçmeniz istenmektedir. Siz kategori seçimi yaptığınız anda alt kısımda seçtiğiniz kategoriye uygun içeriklerden editörün seçtikleri ve en çok okunan karşınızda listelenecektir.

2.Aşama(Sorunun Başlığı)

Bu aşamada sorunuzla ilgili kısa ve öz bir başlık girmeniz istenmektedir. Siz sorunun başlığını girerken arşivimizden yazdığınız kelimelere uygun bir filtrelenme yapılarak alt kısımda listelenecektir. Soracağınız sorunun daha önceden sorulmuş olması ihtimali göze alınarak oluşturulmuş bu liste ile sorunuzun cevaplanmasını beklemeden arşivimizden size uygun soruya ulaşabileceksiniz. Eğer sorunuza uygun bir içerik bu listeden bulamazsanız "Devam" butonuna tıklayarak son aşamaya geçebilirsiniz.

3.Aşama(Sorunun Detayları)

Sorunuza daha uygun ve size özel cevap verebilmemiz için bu sorunun ayrıntıları istenmektedir.